Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

 

Kiek kainuoja parvežimas iš JAV?

  • Tai priklauso nuo transporto priemonės lokacijos, orientacinę kainą galite sužinoti pasinaudoję mūsų skaičiuokle, arba tikslią susisiekę su mumis!

 

Kiek kainuos muitas ir PVM?

  • Europos sąjungoje muito tarifas įvežamiems automobiliams ne iš ES ribų yra 10% nuo nupirkimo ir parvežimo kainos. PVM yra 21% kuris skaičiuojasi nuo visos sumos įskaitant ir muitą. 

 

Per kiek laiko atplauks įsigyta transporto priemonė iš JAV?

  • Iš rytinės pakrantės, t.y. iš Niujorko, Floridos, Savanos galima įsivertinti apie 2 mėnesius. Neatsižvelgiant į dabartinė logistinę krizę pasaulyje. Iš vakarų reikėtu skaičiuoti parplaukimą apie 3 mėnesius, taipogi neįvertinus dabartinės logistinės situacijos pasaulyje. 

 

Kam jums reikalingas užstatas prieš dalyvaujant aukcione?

  • Užstatas reikalingas tam jog jeigu laimėtume aukcioną pagal jūsų užsakymą ir jūs atsisakytumėte pirkti transporto priemonę, mes galėtume padengti aukciono baudą atsisakymo pirkti atveju. Nusipirkus automobilį išskaičiuosime šia sumą iš galutinės kainos. 

 

Jeigu nelaimime aukciono kas atsitinka su mano užstatu?

  • Nesėkmės atveju, jūs galite rinktis kitą transporto priemonę ir bandyti nupirkti ją. Jeigu apsigalvojote ir norite susigrąžinti savo avansinį užstatą susiekite su mumis!

 

Jeigu kyla papildomų klausimų, ar norite pasitarti dėl pirkimo drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais puslapio apačioje.